Facebook'ta durum veya sayfa paylaşımı yaparken emoji (simge) nasıl yapılır?

Facebook'ta durum veya sayfa paylaşımı yapmak istediğimde emoji seçenekleri çıkmıyor.

Facebook'ta durum veya sayfa paylaşımı yaparken emoji (simge) nasıl yapılır?

Facebook emojilerinin klavye kısayolları nedir?

Facebook emoji kodları nedir?

Facebook simgelerinin klavye kısayolları nedir?

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'ta durum paylaşılmak istediğinde emoji seçenekleri maalesef çıkmıyor.

    Bu durumda kullanıcılar yapmak istediği emoji ve simgeleri klavye kısayollarını girerek kullanması gerekiyor.

    Bizde bu yazımızda Facebook'ta sayfa paylaşımı veya durum paylaşımı gibi durumlarda nasıl emoji (simge) yapabileceğinizi anlatacağız.

    Facebook'ta durum veya sayfa paylaşımı yaparken emoji (simge) nasıl yapılır?

    Eğer Facebook'ta herhangi bir gönderi altında emoji veya simge yapmak istiyorsanız işiniz oldukça basit. Yorum gibi durumlarda sağ tarafta bulunan emoji simgesine tıklayarak çeşitli emojilere ulaşabilir ve mouse ile üzerine tıklamanız durumunda yorum olarak belirtebilirsiniz.

    Ancak kişisel olarak durum paylaşmak veya yönettiğiniz bir sayfada gönderi paylaşmak istediğinizde emoji ve simgeler için klavye kısayollarını kullanmanız gerekiyor.

    İsterseniz hemen popüler emoji ve simgelerin klavye kısayollarına geçelim.

    Facebook sık kullanılan emoji kodları:

    Facebook-Emoji-Kodları

    Yukarıda yer alan emoji kodlarından dilediğiniz birini klavyeden girerek Facebook'ta durum veya sayfa paylaşımında kullanabilirsiniz.

    brsozl brsozl (1961)