Facebook'ta en fazla kaç kişiye mesaj gönderebilirim?

Facebook'ta bir defada kaç arkadaşa mesaj gönderilebilir? Facebook'ta mesaj gönderme limiti var mı?

hakan hakan (15394)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'ta bir defada mesaj gönderebileceğiniz kişi sayısı limitlidir. Daha önceden de Facebook'ta arkadaşlara gönderilecek meajlarda limitler vardı. Facebook güvenlik ve spam sebebi ile bir defada en fazla 150 arkadaşa mesaj gönderme sınırı koymuştur. Bir mesajı en fazla aynı anda 150 kişiyi seçerek yollayabilirsiniz.

    Facebook tek seferde en fazla 150 kişiye mesaj göndermenize izin verir.

    hakan hakan (15394)