Facebook'ta etiketlendiğim resimleri tek seferde nasıl indirebilirim?

Facebook ta  etiketlendiğimiz resimleri  tek seferde  nasıl indirebiliriz ?

mat7 mat7 (336)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook un öyle bir özelliği yok. Ama tarayıcılara eklenti kurarak bütün resimleri indirebilirsin.

    huseyinkkamer huseyinkkamer (77)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hangi eklenti ve bu eklentiyle hepsini tek seferde indirebilir miyim ? @huseyinkkamer (77) mat7 4 yıl önce
    • Google Chrome Bulk Download Images adlı bir eklenti. araştır görürsün. @mat7 huseyinkkamer 4 yıl önce
    • Kurdum eklentiyi fakat nasıl kullanıldığnı çözemedim @huseyinkkamer mat7 4 yıl önce
    • Eklentiyi ben daha önce kullandım ama şimdi güncel sürümü falan hiç kullanmadım. huseyinkkamer 4 yıl önce

    Facebook'un veri indirme kısmına baktım, özel olarak "etiketlendiğin fotoğraflar" diye bir özellik maalesef koymamışlar. Anladığım kadarıyla bu mümkün olmuyor. Bir önceki soruna verdiğim cevaptaki gibi anca tüm resimlerini indirmene imkan veriyorlar.

    omercik omercik (9418)