Facebook'ta kalkmayan engel, uyarı...

Arkadaşlar Facebook hesabımda mesaj engeli geldi, mesaj atamıyorum, engel, uyarı veriyor... Üstelik 4-5 gündür böyle... Zaman süresi de yazmıyor. Birine mesaj atınca sadece bu yazıyor:

- We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time in order to help protect the community from spam. You can try again later. Learn More

- Bunun Topluluk Standartlarımıza aykırı olmadığını düşünüyorsan, bize bildir.

fepape226 fepape226 (1)