Facebook'ta kimlerin görüntülediğini biliyorlar mı?

1- Videoların altında 1234.. görüntüleme yazıyor. Video sahipleri videosunu kimlerin görüntülediğini görebiliyor mu?

2-Gruplarda paylaşımları kimlerin görüntülediği grup yöneticilerine bildirim gidiyor mu? (Her paylaşımı ayrı görenler veya tamemen gruba tıklayıp gezinenler.)

3-Grup üyelerinde 'Bir üyeyi bul' kutucuğuna yazdığım isimler grup yöneticilerine bildirim gidiyor mu?

Özetle görüntülemeler isim isim gözüküyor mu yoksa istatistik olarak mı?

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Videoların altındaki değerler sadece istatistik olarak sayfa ya da grup yöneticilerine gösteriliyor. Videoları kimler izlemiş bunu göremiyorlar.

    Herhangi bir grupta paylaşım yapıldığında, görüntülenmeye dair yöneticilee bildirim gitmiyor, paylaşımları kimlerin gördüğünü grup yöneticileri görebiliyor.

    Arama yaptığınızda grup yöneticisine bir bildirim gitmiyor

    alattin alattin (16999)