Facebook'ta kullanılmayan bir sayfayı nasıl alabilirim?

Facebook'ta bir sayfa var, en son 2012 yılında gönderi paylaşılmış. 3 milyon beğenisi var, ben bu sayfayı nasıl alırım?

zoxeh zoxeh (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook'ta mevcut bir sayfayı almanı tek yolu sayfa sahibi ile bir şekilde iletişime geçmenden geçiyor.

    Bunun dışında sayfa artık kullanılmıyor olsa bile o sayfayı alamazsın. Bu mümkün değil.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • 2012 yılında son gönderi atılmış. Sahibini bilmiyorum, 3 milyon beğenisi var diye demiştim.. zoxeh 5 yıl önce
    • @zoxeh artık kullanılmayan facebook sayfaları ile ilgili Facebook'un bir çözümü yok. Seni anlıyorum ama bir çözümü yok işte. hakan 5 yıl önce

    Facebook'ta sayfa terk edilmiş olsa bile başkasının sayfasını üzerine alamazsın. Bahsettiğin sayfayı "keşke benim olsa" diye isteyen yüzlerce insan vardır.  Sayfanın aktif olup olmamasının hiç bir önemi yok anlayacağın.

    murat murat (12492)