Facebook ta silinen fotoğrafları geri getirme

Facebookta sildiğim fotoğrafları daha öncelerde olanları şimdi geri almak istiyorum ciddi anlamda ulaşmam ve geri almam gerek bir kaç makale okudum yalnız doğruluğundan emin değilim var ise doğruluyo sizi dinliyorum konu ile alakalı teşekküederim..

gulro gulro (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanırım siz facebook.com üzerinde bulunan fotoğraflarını sildiniz ve onları tekrar facebook üzerinden geri getirmek istiyorsunuz.

    Facebook üzerinden geri getirme yapmak normal şekilde imkansız, ancak facebook.com sizin sildiğiniz fotoğrafları henüz daha sunucularından silmemiş olabilir.Buna ulaşmak için facebook.com arşivinizi indirmeniz gerekli.

    • Facebook.com sitesine giriş yapın,
    • Sağdaki menüden Ayarlar bölümüne gelin
    • Ardından yeni açılan sayfada Facebook verilerinin kopyasını indir yazısını göreceksiniz.Buradaki veriler sizin facebook.com üzerinde paylaştığınız fotoğraf,video,mesaj gibi bilgilerin bugüne kadar ki tamamını içerir.Buradan eski verilerinize ulaşma imkanınız olabilir.

    Umarım şansınız yaver gider, üstteki şekilde ulaşamadıysanız başka türlü ulaşma imkanı olmayacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)