Facebook'ta silinen resimlerin albümlerini nasıl geri yükleyebilirim?

Facebokta bundan yaklasık 3 ay önce resimlerim butun albumlerim silindi. Geri yukleyebilinir mi rica etsem bu konuda bana yardımcı olur musunuz ?

muge muge (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook'ta silinen resimlerin albümleri geri alamazsınız. Facebook üzerine yüklenen resimler facebook sunucularında tutulur. Doğal olarak Facebook'tan resimleri, albümleri sildiğinizde sunucudan resimler, albümler silinir.

    Bilgisayarınızda, cep telefonunuzda  bir kopyası yoksa artık bu resimlere ulaşmanız mümkün değildir.  Facebook'ta silinen resimleri geri almak için bulacağınız uygulamalar, programlar virüs veya zararlı programlardır. Resimleri geri getirmek için sihirli bir yol yok.

    Durumun özeti, silinen fotoprafların geri yüklenmesi teknik olarak mümkün değildir.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      tesekürler cem bey soruma cvp erdınız için belı bı umut kurtarabılınır dıyordum neyse saglık olsun cok sagolun  segılerımle ıyı akşamlar.

      muge muge (1)