Facebook'ta toplu paylaşım nasıl yapılır?

Şöyle örnek vereyim: Mesele ben Facebook'ta bir şey paylaştım, onu da arkadaşımın zaman tünelinde(arkadaşımın sayfasında) paylaşıyorm ya, tek tek arkadaşlarımın isimlerini girmek zor oluyor, çünkü 3000 arkadaş var..

Ben Facebook'ta paylaştığım o gönderiyi, topluca arkadaşlarımın zaman tünelinde(arkadaşlarımın sayfasında) nasıl paylaşırım?

Bu tip, gruplara topluca arkadaş ekleme kodları oluyormuş, fakat engel gelebilir dediler. Engel gelsin de, bunu ben nasıl yaparım?

koxo koxo (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu yaptığına spam derler. uzmanim.net'te kimsee böyle bir kodu seninle paylaşmaz. Yapmaya çalıştığın şey aynı zamanda yasal değildir.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ama bu kötü bir şey değil ki? koxo 5 yıl önce
    • Aslında kötü bir şey. Toplu halde atılan ve kullanıcının isteği dışında gerçekleşen bu tür mesajlar spam olarak nitelenir. Sende sorunda demişsin hesap engellenebilir diye. Kötü, istenmeyen bir şey olduğu için engelleniyor. @koxo murat 5 yıl önce