Facebook ta video nasıl indirlir ?

Merhaba   facebook  ta    video   nasıl   indirlir   bileen   varmı   ?

Biligisi   olanlar   yardımcı   olabilirmi   bana  ?  ....

mat7 mat7 (341)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook videolarını indirmek için yapmanız gereken şeyler aşağıda verilmiştir.

    1. Yol:

    1. İlk olarak FBDown sitesine giriniz.
    2. Ardından Facebook videonuzun linkini kopyalayınız. (Şu şekilde bir link olmalı: https://www.facebook.com/video.php?v=155555989874631341641)
    3. FBDown sitesinde bulunan link yerine yapıştırınız ve Download butonuna basıp bekleyiniz.
    4. ​Bu sayfa ile karşılaştığınızda, Download Video in Low Quality linkine basarsanız düşük kalite olarak, Download Video in HD linkine basarsanız yüksek kalite olarak indirme yapabilirsiniz.
    5. Linke bastığınızda video açılacaktır. Bu videonun üzerine sağ tıklayıp Video Olarak Kaydet... seçeneğini seçerek videoyu indirebilirsiniz.

    2. Yol:

    1. Facebook videonuzun olduğu sayfada adres çubuğundaki video linkini şu şekilde değiştiriniz. (https'yi http ile değiştirdiğinizden emin olunuz.)
    2. ​Bu sayfa ile karşılaştığınızda, Download Low Quality linkine basarsanız düşük kalite olarak, Download High Quality linkine basarsanız yüksek kalite olarak indirme yapabilirsiniz.
    3. Linke bastığınızda video açılacaktır. Bu videonun üzerine sağ tıklayıp Video Olarak Kaydet... seçeneğini seçerek videoyu indirebilirsiniz.

    3. Yol:

    1. Video linkinizde yer alan www ifadesini silip m yazınız.
    2. Ardından Facebook mobil sayfasında videoyu açınız ve sağ tıklayıp Video Olarak Kaydet... seçeneğini seçiniz.
    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Merhaba utkubayat 511 öncelikle çok teşekkür ediyorum bu detaylı ve anlaşılır ve seçenekli bir cevap verdiğiniz için . Teşekkürüm biraz geç kaldı ellimden olmayan sebeblerden dolayı lütfen kusura bakmayın . Tavsiye ettiğiniz 3 yolu denedim ve ilk yol bir kerede işime yaradı ve istediğim videoyu indirdim, fakat hd seçeneği yoktu o yüzden düşük kalitede indir seçeneğiyle indirim. Diğer iki yollarıda denedim fakat olmadı. Tarif ettiğiniz gibi aynen yaptığımı düşünüyorum ama beklide ben bir hata yaptım bilemiyorum . Tekrar çok teşekkürler cevabınız için . iyi çalışmalar ... mat7 9 yıl önce
    • Rica ederim. Verdiğim ikinci çözümü farklı bir yolla uygulamak mümkün. Bunun için Facebook video linkini http://facebookvideoz.com/ sitesindeki link yerine yapıştırınız ve Download deyiniz. Fakat 1. ve 2. çözümün çalışma mantığı aynıdır. Bu yüzden bir kalite farkı olacağını sanmıyorum. İndirmek istediğiniz videonun HD seçeneği yoksa bu sitelerde de videonun HD versiyonu yer almayacaktır. utkubayat 9 yıl önce
    • Tekrar teşekkürler .. ikinci yolu sonra deneyip sonucu bildireceğim size ... Bilginize sağlık ... mat7 9 yıl önce
    • Merhaba yukarıda belirtiğim konuya cevap veren temmuz 108 arkadaşın cevapları ve benim ona yazdığım cevaplar yok olmuş karşıma şu uyarı çıkıyor ( Bu web sayfası bir uzantı tarafından engellendi Bir üçüncü taraf uzantısı, bu web sayfasına erişimi engelledi. ) sebebini bir yetkiliden öğrenebilirmiyim ? mat7 9 yıl önce
    • Bu uyarı ( Bu web sayfası bir uzantı tarafından engellendi Bir üçüncü taraf uzantısı, bu web sayfasına erişimi engelledi. ) arama motorumun ayarlarıyla ilgiliyimiş düzeltim kusura bakmayın. mat7 9 yıl önce