Facebook'ta Yeni Hesap Açma Sorunu ?

Merhabalar..Ben facebook'ta yeni bir hesap oluşturmak istedim..İstenilen bilgileri girerek hesap oluşturmak istediğimde ise şu mesajla karşılaştım vede hesap oluşturamıyorum (İsteğinle ilgili bir hata oluştu. Lütfen tarayıcında çerezlerin etkin olduğundan emin ol ve tekrar dene) bu mesaj nedir arkadaşlar ?

sleepstalker sleepstalker (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Birde diğer tarayıcıdan dene istersen.

    Başka çözüm denemesi olabilecek yollar:

    - Sonradan (bir süre geçtikten sonra) yeniden denenir.

    - Bilgisayar ve modem yeniden başlatılır ve denenir.

    - Ccleaner ile bir tarama ve temizlik yapılır ve denenir.

    CCleaner nedir? CCleaner nasıl kullanılır? (tıkla)

    Üsttekiler çözüm olmazsa gelişmelere göre başka çözümler düşünülür ve uygulanılır.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • İnternet explorer'de denedim oldu teşekkürler hocam..Bu chrome çok hata vermeye başladı artık,çok can sıkmaya başladı..Herşeyine alıştığım için mecburen kullanıyorum..Yeni bir tarayıcıya alışmak bayağı bir zaman gerektiriyor.Yoksa bu chrome'yi kullanmayacağım.,Mecburen kullanıyorum..Neyse hocam tkrar saol cevap ve yardımın için.. sleepstalker 7 yıl önce
    • Bu arada ben hemen hemen hergün pc ile işim bittiği zaman (C Cleaner & Wise disk cleaner) vs programlarla pc yi temizleyip kapatıyorum,bunu hergün düzenli yapıyorum hocam! sleepstalker 7 yıl önce
    • Anlıyorum seni, geçmiş olsun :) temmuz 7 yıl önce