Facebook'taki videolar nasıl indirilir?

Facebook'ta canlı yayınlanmış bir videoyu bilgisayara nasıl indirebiliriz ?

mat7 mat7 (341)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Mesela Bandicam veya bir başka masaüstü ekran kaydetme programı ile bunu yapabilirsin (sesli olarak).

    Dene istersen:

    Bandicam 3.4.3 - gezginler (tıkla)

    Not: Bandicam deneme sürümü sadece 10 dakikalık kayıt yapabiliyor. Süresiz kayıt için programı lisanslı kullanmak gerekir. Ama 10 dakikalık kayıtları daha sonra bir video düzenleme programıyla birleştirmek elbette mümkündür ve böyle bir "çözüm" düşünülebilir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bandicam gibi ekran kayıt programlarına hiç gerek yok aslında. Facebook'taki herhangi bir videoyu (canlı videolarda dahil) bilgisayarına veya telefonuna rahatlıkla indirebilirsin.  Öncelikle indirmek istediğin videonun URL'sini bulmalısın. (Facebook video linki nasıl bulunur?)

      İndirmek istediğin videonun linkini bulduktan sonra tarayıcıdan videoindirme.net sitesine girip oradaki gerekli yere videonu yapıştırır ve "İNDİR" butonuna tıklarsın. Daha sonra videon inmeye başlar.

      Bu site aynı zamanda Instagram ve YouTube videolarını da indirmene imkan verir.

      omercik omercik (9418)