facebook takipçi kasma uygulaması

bir facebook grubundan gördüm güvenim olmadı bu uygulama gerçekçi değilmi sorup öğrenmek istedim

aşağıdaki kodu arkadaş ekleme grubunda olduğumuzda console yerine yapıştırdığımızda ve beklediğimizde belirli takipçilerin olacağını söylüyor var mı böyle birşey bu uygulamada bir virüs falan birşey var mı

bu uygulama gerçekten çalışıyor mu

beni aydınlatırsanız sevinirim

kodadiprogramci kodadiprogramci (22)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook takipçi kasma uygulaması olarak yolladığınız kod sadece başka hesapları takip etmenizi sağlar.

    sizin takipçi sayınızı arttırmaz.  Kod zararlı görüldüğü için silinmiştir.

    Bu tür uygulamalara itibar etmeyin. Ancak bilgisayarınıza virüs bulaşır veya siz başkalarının takipçisi olursunuz.

    hakan hakan (15409)
    8 yıl önce cevaplandı

    Kardeşim sen inanma bunlara sen bunu yaparak sadece onları takip etmiş olursun sana hiçbir şey olmaz

    bekiremre bekiremre (1)