Facebook'tan nasıl video indiririm?

Merhaba öncelikle sizden ve ekibinizden allah razı olsun çok faydalı bilgiler ile bizlerin işini kolaylaştiriyorsunuz çok teşekkür ederim...

Benim sorunum ise: Facebook'tan bir video beğeniyorum ve indirmek istiyorum ama o kadar çok ilgili şeyler denesemde bir türlü indiremiyorum. Kimi sitelerde url kopyala diyor, kopyaliyorum ama "böyle bir url yok" diyor. Çok sinir oldum, yardımcı olursanız sevinirim..

yldrm1984 yldrm1984 (7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    İndirmek istediğiniz videonun URL'sini, başında www. olacak şekilde kopyalayın. Örnek resimdeki gibi

    Kopyaladıktan sonra Facebook video indirme sitesine gidip oradaki kutucuğa yapıştırın. Daha sonra indirebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Dostum onerdigin site güvenli deqil :D krsn 6 yıl önce
    • Linki yanlış yazmışım, şimdi düzelttim. Teşekkürler uyarın için :) @krsn omercik 6 yıl önce
    • Rica Ederim 1 2 Up :D krsn 6 yıl önce

    Dostum en basit yolu pc den giriyorsan video link kopyala yine sekme ac kopyala ondan sonra www sil m yap gir video oynat video dolsun sag tık ile video indirebilirsin..

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Telefona indirmeye çalışıyorum olmuyor kafayı yiycem yaa kimse yardımcı olmuyor yldrm1984 6 yıl önce
    • telefontan tarayıcıdan girip bi video url kopyla denermisin ? krsn 6 yıl önce

    Admin olmuyor telefona inmiyor boyle url yok diyor kafayı yiycem yaa allah allah www   siliyorum olmuyor .. m   koyuyorum olmuyor valla bu nedir ya

    yldrm1984 yldrm1984 (7)