Facebook'tan video nasıl indiririm?

Facebook'taki bir videoyu bilgisayardan indirmek istiyorum Opera'da "GetThemAll" eklentisiyle indirmeyi denedim olmadı nasıl indirebileceğimi söylerseniz farklı tarayıcıdan başka şekilde de deneyebilirim.

taha17 taha17 (91)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Facebook HD video indirme nasıl yapılır? linkine tıklayarak Facebook'tan video nasıl indirilir öğrenebilirsin.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Facebook videolarını indirmek için sana Social Video Downloader Chrome eklentisini önerebilirim.

      Social Video Downloader buradan indirebilirsin

      Social Video Downloader eklentisini yükledikten sonra Videoların altında Download SD ve Download HD olarak iki buton gelecek. SD olanlar normal kalite HD olanlar yüksek kalite video indirmek için.

      Ayrıca bu botunlara doğrudan tıklama, video açılıyor ve izliyorsun. Örneğin Download SD butonuna sağ tuşla tıkla ve Bağlantıyı farklı kaydet seçeneğini seç.

      Ayrıca bazı videolarda HD isn't available yazısı görürsün. Bu videonun HD sürümü yok demektir. O videoyu sadece SD indirebilirsin.

      hakan hakan (15424)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Çok teşekkür ederim böyle bir eklenti arıyordum Allah rağzı olsun :D treajen 5 yıl önce

      İnternet Download Manager  (IDM), Facebook, Youtube ve diğer bir çok sosyal ve / veya video  paylaşım sitesinden video download'ıda destekleyen internet dünyasında gelmiş geçmiş en iyi dosya download (indirme) yöneticisidir.

      Bunu reklam gibi görüp satıcısıyım sanma, sadece gerçekleri ifade ediyor ve uzmanım net üyelerine faydalı olmak istiyorum :)

      Senelerden beri kullanıyorum (son üç senesinde lisanslı) ve çok memnunum, tavsiye ederim.

      İnternet Download Manager - IDM  (tıkla)

      Bu download yöneticisinin genel kullanımı ve program ile video download'larının gerçekleştirilmesi çok kolaydır; program web tarayıcılarına uzantısını ilave eder ve o şekilde çalışır:

      temmuz temmuz (12505)