Facebook tarayıcıdan açılmıyor

Link

Böyle çıkıyor. Grafikler yüklenmiyor.

rzgr rzgr (17)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sunucularda problem olabilir bu olası bir şey. Modemi açıp kapatın  ve şu aşağıda ki kodları yazın;

    ipconfig /release
    ipconfig /flushdns
    ipconfig /renew

    Azıcık bekle derim. Sadece facebook'ta oluyorsa sunucularda problem olabilir, modemi kapatıp açın.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Altdaki kodları nereye gircek? darkcrak 4 yıl önce
    • Aynen kodları nereye yazacaz telefondan rzgr 4 yıl önce
    • Telefondanmı sorun ? Alttaki kodları normalde cmd ile bilgisayardan yazılacak. hydra 4 yıl önce
    • Modemi aç kapat @rzgr r hydra 4 yıl önce
    • Evet sorun telefonda, bilgisayar erişimin yok şuan maalesef:/ Anladığım kadarıyla dns ayarlarını temizleyip yeni atamayı önermişsiniz. Bunu Manuel olarak da WiFi kısmından yapılabiliyordu sanırım. Aynı şey midiri? rzgr 4 yıl önce
    • Bu arada mobil veriden girince sorun yok rzgr 4 yıl önce
    • Modem'de sorun var geçicidir modemi kapatıp açın., hydra 4 yıl önce
    • Modemi 3 defa kapatıp açtım çözülmedi rzgr 4 yıl önce
    • Biraz bekle 30 dakika gibi bir şey o zaman düzelmezse İSS 'yi ara. hydra 4 yıl önce
    • Teşekkür ederim rzgr 4 yıl önce

    Mobil veriden gire biliyorsun fakat Modemden giremiyorsan bunu müşteri hizmetleri ile görüşmeni isterim benim düşüncem bu fakat çözümü var bulursam yazarım.

    İnetnetini kapat ve bir kaç dakka kapalı dursun bu yöntem ile IP'ın değişir olmadı müşteri hizmetlerinden IP adresini değiştirt

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Ekran görüntünden anlaşıldığı kadarı ile Facebook sayfası tarayıcıdan yüklenemiyor.

      • internet bağlantında sorunlar olabilir. Bu ekran genelde internet çok yavaşsa ortaya çıkar.
      • Facebook sunucularında geçici bir sorun olabilir.
      • Bazen telefon tarayıcı ön bellek sorunlarından dolayı Facebook yüklenemez.

      Mobil tarayıcında Gizli Sekme açarak denemende fayda var.  Ekranın üst sağındaki 3 noktayı tıkla Yeni gizli sekme seçeneğini seç ve bu şekilde girmeyi dene. Sorun devam ederse daha sonra tekrar dene.

      murat murat (12492)