Facebook toplu mesaj silme nasıl yapılır?

Facebook'ta mesajlarımı toplu olarak silmek istiyorum. Facebook toplu mesaj silmeyi nasıl yaparım?

Facebook'ta toplu mesaj silme imkanı var mı?

ses1842 ses1842 (64)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook toplu mesaj silme mümkün mü?

    Facebook'ta toplu olarak mesaj silme elbette mümkün. Facebook mesajlarını toplu olarak silme için özel olarak yapılmış tarayıcı eklentilerine ihtiyacınız var. Aşağıda verdiğim "Facebook için Tüm Mesajları Sil" eklentisini Chrome'a yükleyerek Facebook toplu mesaj silme işlemini yapabilirsiniz.

    "Facebook için Tüm Mesajları Sil" eklentisini kullanarak:

    • Facebook toplu mesaj silme
    • Facebook seçtiğin mesajları toplu silme

    yapabilirsiniz.

    Facebook toplu mesaj silme işlemi:

    1. Facebook için Tüm Mesajları Sil eklentisi linkine tıklayın.
    2. Gelen sayfadan Chrome'a Ekle butonuna tıklayarak facebook toplu mesaj silme eklentisini Chrome tarayıcıya ekleyin.
    3. Ardından https://www.facebook.com/messages linkine tıklayıp Facebook mesajlarınızın olduğu bölümü açın.
    4. Sonra sağ üstteki o eklentilerin olduğu bölümden facebook toplu mesaj silme eklentisine tıklayın ve "Delete All Messages" butonuna tıklayın.
    5. Delete All Messages yani Tüm Mesajları Sil butonuna tıkladıktan sonra facebook toplu mesaj silme işlemi başlar ve mesajlarınızın çokluğuna göre işlem biraz zaman alabilir.

    Facebook toplu mesaj silme kodu yok mu?

    Facebook toplu mesaj silme için kod yöntemi de vardır belki ama benim tavsiye ettiğim en garantisi yukarıda anlattığım yöntem. Bu şekilde facebook toplu mesaj silme yapabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho androidde çalışıyor mu? https://resmim.net/f/ysGNc8.png ozgurlol 5 yıl önce