Facebook Türkiye destek maili nedir ?

Facebooka bir konu hakkında ulaşmam gerekiyor hangi mail üzerinden iletişim kurabilirim ?

bcaggul bcaggul (117)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Biraz Araştırma Yaptım Ama Türkiye'ye Ait Bir Destek Mail Sistemi Yok Facebook'un Ancak Şunları Bulabildim ↓

    Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: info@facebook.com adresine mail gönderebilirsiniz.

    Facebook hesabınız kapatıldıysa, disabled@facebook.com adresine mail atabilirsiniz.

    Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa privacy@facebook.com adresine mail atabilirsiniz.

    Facebook’ta her hangi bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; appeals@facebook.com adresini kullanabilirsiniz.

    Facebook’tan yardım istemek için ise help@corp.facebook.com adresini kullanabilirsiniz.

    Herhangi bir uyarı için ise warning@facebook.com adresi ile facebook yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

    tahatugyan tahatugyan (1206)