Facebook Twitter sosyal paylaşım siteleri yavaşlamasına veya ağırlaşmasının çözümü varmı?

-1

Facebook Twitter sosyal paylaşım siteleri yavaşlamasına veya ağırlaşmasının çözümü varmı?

rahat girmeyi nasıl sağlarım?

 bu sitelere girişte internet yavaşlamasını nasıl çözerim

candan candan (4301)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook Twitter sosyal paylaşım siteleri yavaşlamasına veya ağırlaşmasının çözümü

    vpn programı ile bu sitelere giriş yurtdışından olursa hızlı girilebiliyor

    hideman vpn  hatftada belli bir süre  ücretsiz bu programı indirin kurun yurtdışından giriş yapın

    https://www.hideman.net/tr

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • aşağı oylayan arkadaş her kimseniz gerekçenizi birde imzanızı atarsanız bizde sizi tanımış oluruz candan 7 yıl önce
    • Fake hesaplar tarafından aşağı oylamalardan kaybedilen güvenilrlik sebeni ile +100 bonus güvenilirlik uygulanmıştır hakan 7 yıl önce
    • çok çok teşekürler hocamm candan 7 yıl önce