Facebook uygulamasında aktif olduğumu nasıl gizlerim?

Telefonda Facebook uygulamasında sohbeti kapatmak yani aktif olduğumu gizlemek istiyorum. Facebook uygulamasında aktiflik nasıl kapatılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook uygulamasında sohbet nasıl kapatılır?

    Facebookta dolaşırken insanların sizin aktif olduğunuzu bilmesini istemiyorsanız aktifliğinizi kolay bir şekilde gizleyebilirsiniz. Aşağıdaki adımları sırasıyla takip edin.

    1. Adım: Facebook'u açın.

    2. Adım: Ayarlar'a girin.

    facebook ayarlar

    3. Adım: Facebook ayarlarında "Aktif Durum" bölümü var, buraya girin.

    facebook aktif durum

    4. Adım: Buradan "Aktif Durumu Kapat" seçeneğini seçin.

    facebook aktif durumu kapat

    Aktif olduğunu göster seçeneğini kapattıktan sonra Facebook uygulamasında aktif olduğunuz tamamen gizlenecektir.

    omercik omercik (9418)