Facebook uygulamasında video izlerken görüntü bir süre sonra bulanıklaşıyor

Telefonumdaki Facebook uygulamasından video izlerken bir anda görüntü kalitesi düşüyor, önceden böyle bir sorun yoktu. Neden olmuş olabilir?

kullanici437516 kullanici437516 (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    RAM kullanımının artmasından kaynaklı olabilir.

    • Telefon ayarları > Uygulama yöneticisi bölümüne gelip Facebook uygulaması başta olmak üzere bazı uygulamaların tek tek verilerini temizleyin
    • Olmassa Facebook uygulamasını kaldırıp tekrar yükleyin
    omercik omercik (9418)