Facebook ve Instagram'da aynı anda canlı yayın yapılabilir mi?

Instagram ve Facebook sayfalarında canlı yayın yapılabiliyor, ama tek mobil cihaz ile ikisinde aynı anda canlı yayın yapma şansı var mıdır? Başka herhangi bir uygulama kullanmadan, birinde canlı yayın yaparken diğerinde bu yayının otomatik paylaşılması gibi. Facebook için tabii kişi değil sayfa için soruyorum. teşekkürler.

hikmet hikmet (73)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başka bir uygulama kullanmadan hem facebook hem de instagram da aynı anda canlı yayın yapman mümkün değil.

     Freedocast  uygulamasını ve https://www.cameleon.live/ sitesini incelersen 3.parti eklentiler ile mümkünmüş.

    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

      Bazı tablet ve telefonlarda dual pencere özelliği bulunuyor. Yani aynı anda iki uygulamayı eş zamanlı olarak çalıştırabiliyorsunuz. Daha önce hiç denemedim ama denemek gerek. Belki bu şekilde bir tarafta Instagram, diğer tarafta Facebook uygulaması açıkken aynı anda canlı yayın yapılabilir. Ama tabiri caizse haymana ovası gibi bir ekrana ihtiyacınız olacak randumanlı olması için. Deneyebilirsiniz.

      Onun dışında uygulamalarda yerleşik olarak böyle bir özellik bulunmuyor.

      omercik omercik (9418)