Facebook ve Youtube Hariç Diğer Sitelere Giremiyom

Arkadaşlar Bilgisayarım wifi ile İnternete bağlı (ancak modem bizim evde deil başkasından bağlanıyom) Farklı tarayıcılardan denedim ancak sadece facebook ile youtuba girebiliyorum telefondan wifi ile internete bağlanınca bütün sitelere girebiliyorum nedeni ne olabilir (bilgisayarın win8.1 full güncel) :::::(

recepguvenc recepguvenc (26)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Denetim Masasına tıklayın ağ ve internet bağlantılarına tıklayın yerel yada kablosuz bağlantılara tıklayın dns adresinii otomatik al deyin olmassa 444 0 375 i arayın

    cristianoronaldo cristianoronaldo (171)