Facebook video denetimleri değişti, nasıl düzeltebilirim?

2 gün önce böyle değildi kendi kendine değişti bunu nasıl eski haline döndürebilirim hd izleyemiyorum ? Google Chrome kullanıyorum

alperayanoglu alperayanoglu (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Facebook ayarlarınız ile ilgili bir değişiklik meydana gelmiş olabilir.Facebook ayarlarından kalite standartını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

    1.Facebooktan Ayarlar bölümüne gidin

    2.Ayarlar bölümünde iken soldaki menünün altındaki Videolar kısmına gelin.

    3.Varsayılan Video Kalitesi ayarlarınızı gözden geçirin.Seçenekler arasında Varsayılan, Hep Standart, Varsa HD mevcut.Seçenekleri değiştirerek sorununuzu çözebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Hala aynı değişiklik yok ayrıca videoyu tam ekran açınca kayboluyor facebook anasayfam geliyor ekrana

      alperayanoglu alperayanoglu (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • O zaman bu sorun facebook ayarları ile iligili bir sorun olmayabilir.Şu şekilde deneyin.Öncelikle kullandığınız Chrome sürümü güncel mi değil mi onu kontrol edin.Değilse güncelleyin.Ayrıca farklı bir tarayıcı da örneğin mozilla firefox da facebook'a girip video deneyin.Bu şekilde sorunu tespit etmemiz daha kolay olacak.Mozilla firefox şuradan indirin: https://www.mozilla.org/tr/firefox/new/ Ayrıca firefox kurduktan sonra mozilla tarayıcı üzerinden flash playeri indirin ve kurun.Ardından facebook ta deneme yapın. ismailsarp 8 yıl önce