Facebook Video Görünüm Sorunu

Facebooktaki videolar başladığında görülmüyor eğer ana sayfadalarsa saçma bir şekil alıyorlar başka sayfalarda isae etrafdaki şeyler üserine biniyor bunun dışında ses de bir sorun yok ve bu sorun sadece chromede oluyor.

https://hizliresim.com/JD4gLY

orfur orfur (5)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome tarayıcı kasıyorsa çok fazla, o yüzden böyle olabilir. Sadece Facebook'ta video oynatırken mi oluyor bu?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Evet chrome hiçte kasmıyor sadece facebook videolarda hatta orada bile kasmıyor orfur 5 yıl önce