Facebook videoları sol tarafta oynamaya başladı

Facebook'ta bir video izlerken sayfayı aşağı kaydırdığımda video sol tarafta oynamaya başladı. Videoyu sayfada sürükleyebiliyorum.

Bu neden oldu?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sizde de Facebook videoları oynarken sol tarafa otomatik geçiyorsa yeni Facebook özelliği sizde aktif olmuş demektir. Bir videoyu izliyorsanız, secini açtıysanız sayfayı aşağı doğru kaydırdığınızda Video otomatik olarak sol tarafa görülebilir bir alana hareket ediyor.

    Daha önceden  videoyu izlerken aşağı kaydırma yaptığınızde video yukarıda kalıyordu.

    Aynı zamanda bu özellik ile oynayan videoyu sayfa içinde kaydırmak, sürükleyip bırakmak mümkün. Bu özellik sayesinde videoları istediğiniz alana sürükleyip bırakabiliyorsunuz.

    murat murat (12492)