Facebook videolarını nasıl indirebilirim?

Facebook videolarını nasıl bilgisayarıma kaydedebilirim? Facebook videolarını programsız olarak indirmek mümkün mü? Facebook videolarını bilgisayarıma program olmadan nasıl kaydederim?

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Facebook videolarını programsız olarak indirmek için pek çok site var. Bu sitelere facebook videolarının linkini vererek facebook videolarını indirebilirsiniz.

    Facebook video indirme istelerinden birtanesi fyindirvideo.gen.tr

    Siteye girdiğinizde  sayfanın üzerindeki kutuya facebook videosunun linkini yapıştırın ve Video indir'i tıklayın.

    Daha sonra açılan ekranda HD veya daha düşük kaliteli olarak videoyu indirebileceğiniz linkler karşınıza çıkacak.

    Bu linkleri sağ tuşla tıklayın ve Farklı kaydet diyerek bilgisayarınıza indirin.

    Google üzerinde Facebook video indirme diye arattığınızda karşınıza pek çok video indirme sitesi gelecektir. Aynı şekilde diğer Facebook video indirme sitelerini kullanabilirsiniz.

    Diğer bir facebook video indirme sitesi : en.savefrom.net

    en.savefrom.net  adresine girin.

    İndirmek istediğiniz videonun linkini yazı kutusuna yapıştırın.

    Download butonuna tıklayın.  Size hangi biçimde indirmek istediğinizi sorulacak. Videonun kalitesine göre hangisini istiyorsanız tıklayın ve  indirin.

    hakan hakan (15424)