Facebook Yakın Arkadaşlar Sekmesinde Bildirim Alamıyorum

Facebookta yer alan yakın arkadaşlar sekmesinde bulunan arkadaşlarımın sayfa yazısı beğenileri yorumları 2 hafta öncesine kadar yakın arkadaslar sekmesınde gozukuyordu . Bu sekmede bulunan ayarlarımın tumunun tam oldugu halde LISTEYI YONET GUNCELLEME TURLERINI SEC AYARLARI AKTIF oldugu halde sadece ortak arkadaslarımızın sayfalarında yaptıkları begenı ve yorumları gorebılıyorum . Bu konuda bılgısı olan arkadaslar varsa yardımcı olabılırlerse cok sevınırım .

ilkeryasin ilkeryasin (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

      Merhaba,
    Liste'nin hemen sağ üst tarafında seçenekler simgesi olması gerek. Bu simgeye tıklatıp, bildirimleri al seçeneğini aktif hale getirirseniz sorun çözülecektir.

    sempiternal sempiternal (26)