Facebook Yakın Arkadaşlarımın Bildirimleri Gelmiyor

3 haftadır facebookta yakın arkadaşlarımın bildirimleri gelmiyor bildirimleri al da tik de var bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz lütfen...

kinq kinq (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook'ta yakın arkadaşlar'dan bildirim gelmiyorsa, grup bildirimi kapatılmış olabilir.

    1. Facebook Ayarlar bölümüne Bildirimlere girin
    2. Buraya tıklayarak bildirimlere ulaşabilirsiniz.
    3. Facebook bildirimler ekranında Neler Hakkında Bildirim Alacaksın bölümünde Yakın ardadaşların hareketleri bölümünü bulun.
    4. Sağ bölümünde bulunan Düzenle'yi tıklayın.
    5. Yakın Arkadaşlar hakkında bildirimler almak isteyip istemediğini seç. bölümünde bu ayarı Facebook üzerinde olarak değiştirin.
    6. Arkadaşlarının önemli gelişmeleri  > Düzenle > Açık olarak değiştirin.

    Ayrıca bildirim almak istediğiniz arkadaşlarınız Yakın Arkadaşlar grubunda olmalı,  Bildirimleri Al seçili olmalıdır.

    pelinny pelinny (863)
    9 yıl önce cevaplandı

    • olmadı :( kinq 9 yıl önce
    • mutlaka gözden kaçan bir şeyler vardır. Şimdi denedim normal olarak çalışıyor. Bir de tarayıcınızı resetlemeyi deneyebilirsin. pelinny 9 yıl önce
    • yazdıklarının hepsini teker teker yaptm ama olmadı gözden kaçırdığım bir şey yok kinq 9 yıl önce

    Arkadasın yasamıs oldugu sorunun aynısını bende 2 haftadır yasıyorum . yakın arkadaslar sekmesınde ıfade etmıs oldugunuz gıbı ayarların hepsını tek tek kontrol ettım . ve bu ayarların varlıgınıda sızın bılgılendırmenız sayesınde ogrendım oncelıkle bunun ıcın tskr ederım . yakın arkadaslarım sekmesınde bulunan arkadaslarımın facebook uzerınde yapmıs oldukları begenıler yorumlar bu sekmede 2 haftadır gozukmuyor. sadece ortak arkadasımızın sayfasında yapmıs oldukları begenılerı gorebılıyorum . 3 hafta oncesıne kadar yakın arkadaslar sekmesınde bulunan arkadaslarımın facebook uzerınde yapmıs oldukları tum yorumları tum sayfa yazısı begenılerıne kadar gorebılıyordum . konuyla ılgılı sorun bıldır kısmından facebooga detaylı bı yazı yazdım . sızlerınde yardımlarını beklıyorum . yardımcı olursanız sevınırım ıyı gunler

    ilkeryasin ilkeryasin (1)