Facebookta Attığımız İlk Mesajı Öğrenmek

Merhabalar biraz araştırdım fakat bulamadım. Belirli bir arkadaşımıza attığımız ilk mesajı direkt görmek veya karşıdaki kişinin bize attığı ilk mesajı görmek mümkün mü? 'Eski mesajları gör' butonunu kullanınca çok uzun sürüyorda :)

platonic platonic (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunu yapabilmek için facebook arşivinizi indirebilirsiniz.Bu facebookta yaptığnız tüm hareketleri, fotoğrafları vs.. indirecektir.İndirdiğiniz dosyada mesajlarınızı kolay bir şekilde bulabilir olmanız gerekir.

    Facebook.com üzerinden verilerinizi indirmek için ;

    1. Tüm Facebook sayfalarının sağ üst köşesinde bulunan  simgesine tıklayın ve Ayarlar'ı seçin
    2. Genel Hesap Ayarlarınızın en altında yer alan Facebook verilerinin kopyasını indir seçeneğine tıklayın
    3. Arşivimi Başlat'a tıklayın.
    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Dediğinizi yapıyorum fakat facebook adresimi eski bir mail hesabıma kayıt etmişim. Değiştirmeye çalışıyorum fakat değiştiremiyorum çünkü eski mail'imin şifresini hatırlamıyorum. Başka bir yolu var mıdır acaba? platonic 6 yıl önce