Facebookta beğenileri göremiyorum

Bu sabahtan beri bilgisayardan facebooka girince paylaşımlardaki beğeniler ve ifadeler gözükmüyor. Ayrıca kendi profilimdeki beğenileri de göremiyorum. Mesela 160 ifade yazıyor ona tıklıyorum ama hiçbir şey görünmüyor. Bunun çözümü nedir?

Sorunun ekran görüntüsü bu. Facebook'ta beğeniler neden gözükmüyor?

facebookta beğeniler görünmüyor

sevgikilinc sevgikilinc (22)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'tan çıkış yapıp tekrar girince düzeliyor. Yarım saat önce ben de aynı sorunu yaşadım. Hesaptan çıkıp tekrar girdim düzeldi. Muhtemelen Facebook bi güncelleme üzerinde çalışıyor. O esnada iş kazası bir şeyi bozmuş olabilirler. Bu geçici bir sorun zaten, illa kökten çözülür kısa süre içerisinde.

    omercik omercik (9418)