facebookta birisi ile yaptığım konuşmanın en başına gitmek

Merhaba dostlar,

Facebookta bir konuşma var ta 2012 den beri konuşmuşuz, konuşmanın en başına nasıl ulaşırım.

Mesela konuşmayı .pdf olarak yada .doc olarak indirebilirmiyim?

aserifkuzu aserifkuzu (188)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mesajın en başına nasıl gelirsiniz bunu bilmiyorum fakat mesajlarınızı indirmeniz mümkün.

    1) Öncelikle Facebook hesabınıza bilgisayardan giriş yapın

    2) Daha sonra bu linke tıklayıp hesap ayarlarına girin

    3) Karşınıza gelen sayfada hemen altta yazan "Facebook verilerinin kopyasını indir" seçeneğine tıklayın.

    4) Gelen ekrandan arşivimi başlat butonuna bastığınızda son kez şifrenizi girmeniz istenir. Hesabınızın şifresini girin ve Gönder butonuna basın.

    5) Facebook hesabınızı açtığınız günden bu yana mesaj konuşmalarınız dahil çoğu veri, hesabınıza kayıtlı ana e-posta adresine 1-2 saat içinde arşiv olarak gönderilecektir.

    omercik omercik (9418)