Facebookta Dolaşan Virüslü Linkler

Bildiğiniz gibi facebookta veya herhangi yerlerde virüslü linkler var benim sorum Şu son zamanlarda gelecekteki çocuğundur,karındır,ne zamandır hesabın var, en çok kullandığın kelime gibi şeyler link yazınca çıkıyo diyolar ve yorumlarda çıkıyo.Ben bu linkler keylogger gibi bişey öğrendim sizce bu doğrumudur?Basmaya gerek yokmuş diye biliyorum sadece yazsanda oluyomuş.Yazanlarında çoğu botmuş.

Ayrıca telefona böyle linklerden keylogger bulaşırsa virüs programları farkediyomu?

selocan787 selocan787 (107)
6 yıl önce sordu

  • Sorun o kadar anlaşılmaz olmuş ki, bir kaç kez okudum tam olarak ne sormak istediğini anlayamadım :) hakan 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

İster mobil cihazınıza, isterseniz Windows veya MAC işletim sistemlerine Kaspersky Internet Security proğramını kurduğunuz sürece hiçbir şekilde makinanıza bir virüs girmesi veya bu şekilde linklerin açılması mümkün değildir.

powertimsah powertimsah (16)