Facebookta  listemizde ki  arkadaşlarımızın  ne  zamandır  listemizde  ekli  olduğunu  görebilir miyiz ?

Facebookta listemizde ki  arkadaşlarımızın  ne  zamandır  listemizde  ekli  olduğunu  görebilir miyiz ?

Görebilirsek nasıl görebiliriz ?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İstediğimiz her zaman bahsettiğin olayı görebilirmiyiz bilmiyorum ama Facebook bunu ara ara anasayfanız'da örnek veriyorum a kişisiyle 1 yıldır arkadaşsınız bir tebrik mesajı yolla gibi bir hizmeti var. Bunun yanı sıra gruplar'da ki kişilerin ne kadar zamandır grup'da olduğu gözüküyordu fakat dediğim gibi kişiler'de geçerlimi bilmiyorum.

    notify notify (538)