Facebookta resimdeki birini yanlışlık arkadaşımın ismini  etiketledim , Nasıl geri alabilirim ?

Facebookta arkadaşımın sayfasında resimlere bakarken resimdeki birini yanlışlık arkadaşımın ismini  etiketledim .Daha ayrıntı vereyim arkadaşımın arkadaşı bir kaç resim düğün paylaşmış .  Ve arkadaşımıda etiklediği için  resimler arkadaşımın sayfasındada çıkmış tabi bu resimler .  Bende bir göz atayım derken bir resmin üzerine fazla tıladım anlaşılan resimdeki birini arkadaşımı etiketledim .  Nasıl düzeltebilirim acil lütfen cevap ?

mat7 mat7 (341)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kendi sorumu kendim cevaplıyorum arkadaşlar :) Düzeltim sol üst köşede etiket isteği gönderildi yazıyordu ve iptal et seçeneği vardı ve iptal et seçeneğine tıkladım kalktı etiket . Başardım :) Bendende nacizane bir çözüm oldu galiba :D

    mat7 mat7 (341)