Facebookta yorum ve beğeni yapamıyorum.

Facebookda üye olduğum iki sayfayada yorum ve beğeni yapamıyorum. İki sayfada da sadece paylaş butonu açık ayrıca iki sayfada da mesaj butonu görünmediği için sayfa sahibine mesajda atamıyorum. Sayfalarda saygısızlık reklam hatta yorum dahi yapmadım.Sayfaylarla hiç etkileşimim olmadı sadece takip ediyordum Engellenmemin nedeni nedir? Bu engel nekadar sürer. Başkaları her iki sayfayada yorum yazabiliyor.

efe efe (65)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba , yorum veya beğeni yapamamanızın sebebi sayfa yetkililerinin sizi sayfadan engellemiş olmasıdır. Bu engel yöneticinin kaldırmasıyla son bulur ama çok nadiren engellenen kişiler kaldırılır. Maalesef öyle devam etmeniz gerekiyor

    bcaggul bcaggul (117)