Facebooktaki videolar açılmıyor

Facebook taki youtube videoları hariç diğer videolar açılmıyor. Yükleniyor yükleniyor ne kadar beklesemde açılmıyor. İşletim sistemi XP Tarayıcım chrome ?

taha6161 taha6161 (-99453)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba bilgisayarınıza öncelikle player eklentileri yüklediiniz mi ?

    örnek olarak bunların yüklenmesi size yardımcı olabilir

    1.Flash Player son sürümü kendi sitesinde download ediniz kendi sitesinde son sürümü mevcuttur.

    2.Java Player son sürümü kendi sitesinde download ediniz kendi sitesinde son sürümü mevcuttur.

    3.Shockwave bu pek bilinmez ama  çok yardımcı olur videoalrın donmamasında ve izlenmesin de rolü büyüktür.son sürümü kendi sitesinde download ediniz kendi sitesinde son sürümü mevcuttur.

    bunları yaptıktan sonra tarayıcınız olan google chrome un sağ en süteki merdiven seçeğine tıkladığınızda  altlarda google chrome hakkında vardır orda tarayıcın ızın güncel olup olmadıgı yazar güncel değilse güncelleyiniz güncel ise kaldırıp sitesinden indirip yeniden kurunuz sorununuz çözülecektir. saygılarımla...

    laboustasarim laboustasarim (693)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Java ve flash player yüklüdür. Chrome yi kaldırıp yenidende yükledim acaba modemle bir ilgisi olabilirmi . Arasıra ttnet böyle sorunlarla karşılaşabiliyor. taha6161 10 yıl önce
    • modemle alakası yoktur bu durumun taha bey çünkü modemle alakası olmuş olsa bu sayfaya erişiminiz sağlanamaz bu yüzden bu eklentilerde sorun vardır ... laboustasarim 10 yıl önce
    • Şimdi chrome'yi biraz karıştırırken chrome//plugins te flash player eklentilerinden biri kapalıydı açtım ve sorunu düzelttim İlginiz ve bilginiz için teşekkür ederim taha6161 10 yıl önce