Facebooktan İp adres bulma

Facebook Mesaj yolladığımız kişinin İp adresini bulabilirmiyiz Netstat -n demeyin işe yaramıyor. İP Adresini Bulabilmenin Yöntemleri Varmıdır ?

ses1842 ses1842 (64)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır, facebook veya aracı bir platorm üzerinden konuştuğunuz kişilerin ip adreslerini öğrenemezsiniz.Çünkü siz arada facebook sunucuları vasıtası ile iletişim kuruyor olacaksınız.Diğer hocalarım daha iyi bilebilir bu soruyu.Ama bana kalırsa bunun bir yolu olmayacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Bence yolları vardır çünkü. Bi Ara bana yaptılar Mahalleden tut Telefon markasına kadar buldular.. ses1842 6 yıl önce