Facelift_x64.exe nedir?

Görev yöneticisine baktığım zaman FaceLift_x64.exe adında bir dosya görüyorum. Dosya konumu olarak C:\Program Files\Sades 7.1CH Gaming Headset\CPL\ görünüyor. FaceLift_x64.exe nedir, virüs olabilir mi?

cahilplayer cahilplayer (9)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facelift_x64.exe virüs değil.  Oyuncu kulaklığı kullanıyorsan buna ait bir dosya FaceLift_x64.exe dosyası veya 7.1 ses sistemi kullanıyorsan buna da ait olabilir.

    Sonuç olarak FaceLift_x64.exe dosyası virüs ya da zararlı yazılım değil.

    hakan hakan (15409)
    3 yıl önce cevaplandı

    • evt ona aitmiş teşekkürler cahilplayer 3 yıl önce

    Xear Audio Center ile alakalı bir şeymiş.

    hydra hydra (3800)