FACTORY DATA RESET YETERLI DEGIL. NE YAPMALI?

Bundan yaklaşık 1 sene önce 128 GB dahili hafızalı telefonumun dahili hafızasında hiçbir şey kurulu değilken boş alanı en az 42-44 GB seviyesinde gosteriyordu... Son birkaç aydır hiçbir şey kurulu olmamasına rağmen boş alan sürekli 20 GB seviyesinde görünüyor... Cildiracagim... İstemediğim halde factory data reset yaptim, yine de yeterli olmadi, boş alan hala 20 GB seviyesinde görünüyor... Ne yapmalı, Galaxy M31S kullanıyorum, telefonumda orijinal ROM kurulu, herhangi bir değişiklik yapılmadı... Factory Data Reset ten daha kuvvetli yöntemler var mı bildiğiniz... Cildiracagim...

jottwayex jottwayex (1)
2 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fabrika ayarlarına geri dönmekten daha etkili olan yöntem ROM'u yeniden yüklemek. Orijinal ROM bulabilirsen , Galaxy M31S için yüklemeyi deneyebilirsin.

    murat murat (12532)
    2 ay önce cevaplandı