Failed to start driver please try disable any antivirus hatası!

failed to start driver please try disable any antivirus (uninstall avast or AVG if exist) and try again.

https://hizliresim.com/rWq2pB bu resimdeki hatayı alıyorum nasıl duzeltebilirim şimdiden teşekkürler.

abdullah53 abdullah53 (35)
4 yıl önce sordu

  • Bu hatayı ne yaparken alıyorsun? alattin 4 yıl önce
  • Alattin abi hile yaparken :) abdullah53 4 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Eğer antivirüs programı kullanıyorsan devre dışı bırak veya bilgisayarından kaldır çünkü antivirüs programları hile programlarını engellediği için hile programları düzgün çalışmaz.

Halen daha sorunun devam eder ise Windows defenderi de devre dışı bırak çünkü Windows defender'de engelliyor beni de sinir ediyor windows defender

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

    Yaptığın hilenin çalışmasını engelleyen bir yazılım var. Orada AVG demiş ama aslında illa AVG'yi değil, herhangi bir güvenlik yazılımını kapatmanı söylüyor. Büyük ihtimalle Windows'un kendi güvenlik yazılımı Windows Defender açık.

    Arama bölümüne Windows Defender yazıp oradan gerçek zamanlı korumayı bul ve kapat.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Yav aynı sorun bende de oluyor defenderi kapattım tüm güvenliği kapattım . virüs programı hepsini sildim ama yine aynı hata biri yardım etsin

      kullanici663111 kullanici663111 (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      • AYNI SORUN BENDEDE DEVAM EDİYOR DELİ ETTİ YARDIM EDECEK YOKMU SORUNU ÇÖZEN VARSA YAZSIN ŞURAYA DA KURTARSIN BIZI ŞU LANETTEN LUTFEN vnhaxxx 4 yıl önce