Fallout 4 sistem gereksinimleri nelerdir?

Fallout 4 için bilgisayarım yeterli mi?

cemkara cemkara (4215)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fallout 4 sistem gereksinimleri nelerdir?

    Fallout 4 PC için gerekli RAM, CPU ve ekran kartı gibi özellikleri aşağıda bulabilirsiniz.

    Minimum Fallout 4  Sistem Gereksinimleri

    İşletim Sistemi: Windows 7 (64-Bit)
    İşlemci: Intel Core 2 Duo E6300 @1.86GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
    RAM: 4 GB
    Boş Harddisk Alanı: 28 GB
    Ekran kartı: Nvidia GeForce GT 740 / ATI Radeon R7 240 v2 (1 GB)
    Direct X: 11

    Elbette aşağıdaki gibi bir sistemde Fallout 4 çok daha rahat oynanacaktır.

    Önerilen Fallout 4 Sistem Gereksinimleri

    İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit), Windows 8, Windows 10
    İşlemci: Intel Core i5-760 @2.8 GHz / AMD Phenom II X4 970
    RAM: 8 GB
    Boş Harddisk Alanı: 28 GB
    Ekran kartı: Nvidia GeForce GTx 670 / ATI Radeon R9 280
    Direct X:  DirectX 11

    cemkara cemkara (4215)