Fallout 4 "yeni oyun"a tıklayınca hiç tepki vermiyor

Merhaba öncelikle belirteyim oyunu korsan olarak indirdim türkçe yama ve crack yaptım oyunu başlattıgımda menü geliyor fakat yeni oyun'a tıkladıgımda hiç tepki vermiyor ve bu şekilde kalıyor yönetici olarak çalıştırmayı prefs.ini deki ayarları yapmayı denedim hiçbiri fayda etmedi yardımcı olabilirseniz sevinirim ekran görüntüsü bu şekilde

kullanici92608 kullanici92608 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Türkçe yamayı kaldırıp tekrar dener misin? Büyük ihtimalle sürüm ile uyumlu olmayan yamadan kaynaklanıyor.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

      Cracklı oyunlarda böyle sorunlar çıkması çok normal. Türkçe yamayı kaldırıp tekrar denersin eğer düzelmezse bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Korsan yazılımların doğasında var bu tür hatalar.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

        teşekkür ederim cevaplarınız için oyunu tekrar kurdugumda sorun çözülürse buraya yazacağım türkçe yama yokkende oyuna giremiyordum baştan bi kurayım belki bi hata yaptım

        kullanici92608 kullanici92608 (1)