Fan hiç durmadan son sürat çalışıyor neden aceba ?

Asus x409 FB Model  freedos bir dizüstü aldım. Bugün biostan win 10 nu yüklemek için açtım. Hiç durmadan fan sesi geliyor. Bios mavi ekranda hiç bişey yüklemediğim halde hiç durmadan 2 saatir son hızda çalışan bir fan var. Açıp kapatıyorum değişen bişey yok. Win 10 nu yüklesem bir daha iade almazlar diye daha yüklemedim. Sizce ne yapmalıyım..

grines334 grines334 (1)
4 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

  • Bu cpu değil görev yöneticisindeki cpu yani bilgisayarın ısısı. darkcrak 4 yıl önce
  • şuan görev yöneticisine baktım en ufak bir sekmeyi açtığımda bile %90 nı geçiyor ve fan sesi gelmeye başlıyor. birden fazla sekme açınca %100 oluyor hemen ve 3.30 ghz hız falan gösteriyor grines334 4 yıl önce