fancybox kapatma butonu gözükmüyor

pozitifgazete[nokta]com adresimde easy fancybox eklentisi kullanıyorum. Başlangıçta bir sorun yok iken, şu an kapatma butonu gözükmüyor. Nasıl çözebilirim? Teşekkürler

sanaldunyali sanaldunyali (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    jquery.fancybox-1.3.7.min.css dosyasında şu bölümü bulun:

    #fancybox-close{
    position:absolute;
    top:-15px;
    right:-15px;
    width:30px;
    height:30px;background:url(fancybox.png) -40px 0;
    cursor:pointer;z-index:11103;
    display:none}

    display:none ifadesini kaldırın.

    Düzenleme:

    Sitenizde kullandığınız FancyBox eklentisi eski sürüm ve bazı hatalar içeriyor.  Tarayıcı konsol ekranına bakarsanız

    jquery.fancybox-1.3.7.min.js?ver=1.5.7:29 Uncaught TypeError: d.get(...).style.removeAttribute is not a function

    hatasını göreceksiniz. Kullandığınız FancyBox sürümünü güncellerseniz sorun çözülecektir.

    Yeni sürüm Fancy Box'ı buradan indirebilirsiniz.

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

    Kapatma işareti çıktı fakat tıklayınca kapanmıyor malesef. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

    Örnek Konu: pozitifgazete[nokta]com/genetik-portreler.html

    sanaldunyali sanaldunyali (1)