Far Cry 1 Kurulum Hatası

Öncelikle herkese merhaba, bu gün FarCry1 yükledim kasma falan olmadan oynayabiliyordum fakat dışarı çıktığımda yerler resimdeki gibi gözüküyordu.

İnternette araştırırken Patch kurunca sorunun düzelceğini gördüm patchı kurduktan sonra oyun sürekli takılmaya başladı 1,2saniye normal sonra 5,6 saniye takılıyordu.Bende oyunu sildim bilgisayarı yeniden başlatıp oyunu kurmaya çalıştığımda şu hataları aldım.

Yani bir hatadan kurtulayım derken başka hatayla karşılaştım şimdi oyunu hiç açamıyorum.Çözüm öneriniz varsa yazarsanız sevinirim.

Edit : Kurma sorununu sistem geri yükleme yaparak çözdüm ama takılma sorunu geçmiyor.İşlemci 47 derece, kasanın sıcaklığıda 40 derece neyden kaynaklı olabilir?

ardahd ardahd (631)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar Ardahd

    Bu Sorunla Hiç Karşılaşmadım Hatta Far Cry 1 i Rahatça Oynayabiliyorum.

    Şu anki Demomu Full mü Yani Cracklimi

    Kurulumda Bir hata Olmuştur Ve Bir Dosya Eksikliği VArdir

    Demo ise Cracklisini İndirmeni Öneririm

    Çözüme Yardımcı olacak Şeyler

    ________________________________

    1. Oyunun Bütün Dosyalarının Sil
    2. Denetim Masası>ProgramekleVeya Kaldır dan da Kaldır
    3. Oyunu Sağ***in***.net den yükle Ve
    4. Beni oku daki adımları sırasıyla Uygula

    RAM IN KAÇ ?

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Kurulum hatasını sistem geri yükleme yaparak çözdüm sıkıntı olmadan önceki zamana geri yükledim yani pach yapmadan önceki zamana fakat hayla takılmalar olup duruyor ilk yüklediğim zaman kasmadan rahatça oynayabiliyordum neden böyle oldu anlamadım. 2560 MB ramim var. ardahd 7 yıl önce
    • Oyun Full. ardahd 7 yıl önce
    • Oyun daha yükleme ekranında UBİSOFT yazısı falan gelirken takılmaya başlıyor. ardahd 7 yıl önce
    • fatal error during installation hatasını pach yada sistem geri yükleme yapmana gerek yok..sorunun hala devam ediyormu bilmiyorum ama yapacağın işlem şu..ilk kurulum sırasında install Directx 9 ve adobe reader şeçeneklerini işaretleme kurulum devam edecek ve kasmadan donmadan oynayabilirsin..ben bu şekilde çözdüm türkçe yama yaptım :) (seriye yeniden Basladım) joeholmes 7 yıl önce

    araştırdım ve youtube'de %100 çözüm olarak bunu buldum:      https://www.youtube.com/watch?v=QzIZ9Cji1uk

    dener misiniz?

    araz01 araz01 (291)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Zaten bu programı kurduktan sonra oyunda takılma olmaya başladı. ardahd 7 yıl önce
    • Oyunu hangi siteden indirdiğinizle kaynaklı da olabilir. ben genelde torrent olarak indirdiğim için zamunda-torrent.net sitesini kullanıyorum. bilgisayardaki tüm farcry verilerini sildiğinizden emin olup başka bi siteden edinmeyi deneyin bence... araz01 7 yıl önce