Far Cry 3 nasıl ücretsiz alınır? Bedava'ya Far Cry 3 nasıl alınır?

Far Cry 3 nasıl ücretsiz alınır?

Bedava'ya Far Cry 3 nasıl alınır?

Far Cry 3'ü Cracksiz olarak nasıl edinebilirim?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Far Cry 3 nasıl ücretsiz alınır?

    Öncelikle ücretsiz Far Cry 3 kampanyası Ubisoft tarafından yapılmaktadır.

    İlk olarak Ubisoft'a üye olalım.

    Buradaki linkten Ubisoft'a üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra Uplay'i indirmeniz gerekiyor. Aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

    İndirditken sonra açtığın hesapla giriş yapın.

    Sol üstteki Games kısmına tıklayın.

    Aşağıdaki Free Games kısmından Far Cry 3 - Giveaway kısmına tıklayın.

    Add to My Games ibaresine tıklayın.

    Sağ alttan Continue butonuna tıklayın.

    Ve oyun kütüphanemize eklenmiş bulunmakta.

    Sıkça Sorulan Sorular

    Herhangi bir ücret öder miyim?

    • Hayır, kampanya ücretsizdir ve herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Ubisoft kampanyayı gizli bir şekilde değiştirme hakkını da saklı tutar.

    Bilgisayarım yok telefon üzerinden alabilir miyim?

    • Hayır alamazsınız. Ubisoft üzerinden sizi Uplay uygulamasına atıyor. Uygulama üzerinden aktive edeceksiniz.

    Kütüphaneye ekleyemiyorum, ne yapmalıyım?

    • Ne tür bir hata aldığınıza bağlı. Ekleyemiyorsanız Uzmanim.net'e girip sağ üstten sor kısmına tıklayın ve sorunuzu detaylı bir şekilde açıklayın. Uzmanlarımız yardımcı olacaktır.

    Sistem gereksinimleri nedir?

    Minimum:

    • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista ve Windows 7
    • İşlemci: Intel Core2 Duo E6700 veya AMD Athlon64 X2 6000+
    • Bellek: 4 GB RAM.
    • Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0 Uyumlu Ekran Kartı veya AMD Radeon HD 2900.
    • Depolama: 15 GB.

    Bunlar temsili sistem gereksinimleri olup aynı sistemde çok düşük FPS alabilirsiniz.

    Kampanya ne zaman bitiyor?

    • 11 Eylül'de bitecek.

    Birden fazla hesap açıp alabilir miyim?

    • Evet alabilirsiniz ancak suistimal etmeyin, aksi takdirde hesaplarınız askıya alınabilir.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler. tempest 2 yıl önce
    • Mobilden yapamıyor muyuz? (VPS ile ekledim kütüphaneye :D) tempest 2 yıl önce
    • yapılıyor olması lazım denemeye fırsatım olmadı. @tempest hydra 2 yıl önce

    uygulamayı indirmeden kütüphaneye ekleyemiyor muyuz oyunu?

    efe efe (65)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Sitesinden de alınıyor yani uygulamayı indirmeye gerek yok deniliyor. @efe hydra 2 yıl önce