Far Cry 4 yükledim ama oyun açılmıyor

bilgisarım windows 10 Far Cry 4 yükledim kurulum felan hepsi bitti bilgisarımın işlamci olsu ram olsun hepsini kapsıyor ama uygulama ma açılıyor fakat oyun büyümüyor yani o çarpı işareti olsun o yukardaki senboller fellan hayla gitmiyor siyah bir ekran da oyuna bir türlü geçmiyor uyumluluk sorununu çalıştırdım yine işe yaramadı sorun la ilgili resim isterseniz mustafadar09@gmail.com dan bana ulaşabilirsiniz

mustafa97 mustafa97 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Crackli ise yapacak bir şey yok korsan oyunla alakalı.

    1  -  )  SYSWOW64 klasöründe ki D3DX9_43.dll dosyasını sil.
    Tam Yolu : C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_43.dll

    2  -  )  System32 klasöründe ki D3DX9_43.dll dosyasını sil.
    Tam Yolu : C:\Windows\System32\D3DX9_43.dll

    Ve aşağıdakini indir kur.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Arkadaşın dediğini yaptım fakat iş yaramadı.

      atillademirci12 atillademirci12 (1)
      1 yıl önce cevaplandı

      • oyunu nerden indirdin hydra 1 yıl önce