Farcry 3 bozuk görüntü sorunu

Merhaba hocalarım hafta sonu far cry 3 indirdirdim her oyun düzgün çalışmasına ramen bu oyunda şöylebi hata veriyor

c:\windows\system32\d3dx9_43.dll uygulaması windows üzerinde

çalışmak üzere tasarlanmamış ve hata içeriyor programı özgün yükleme

medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize

veya yazılımın satıcısına başvurun

alibaran21 alibaran21 (25)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şunu denedin mi

    • C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_43.dll
    • C:\Windows\System32\d3dx9_43.dll
    • C:\Windows\System32\D3DCOMPILER_43.DLL

    Bu 3 dosyayı da sil. Daha sonra buradan DirectX indir ve yükle:  https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35
    Kurulum dosyasını sağ tuşla tıklayıp Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile kurulumu yap.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    Murat teşekkür ederim bu yöntem işe yaradı Far Cry 4'de yaramadı ona da bakacağım.

    atillademirci12 atillademirci12 (1)