FarCry 4 0x000007b Hatası nasıl çözülür? FarCry 4 0x000007b Sorunu çözümü

FarCry 4 0x000007b Hatası nasıl çözülür?

FarCry 4 0x000007b Sorunu çözümü ?

FarCry 4 oyununu bilgisayarıma kurdum ancak başlatmak istediğimde 0x000007b hatası alıyorum.Bu hatanın çözümü nedir?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FarCry 4 oyununu bilgisayarınıza kurduktan sonra açmaya çalıştığınızda 0x000007b hatası alıyorsanız bilgisayarınızda Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package 32 veya 64 Bit sürümü eksik olduğundan bu hatayı alıyor olabilirsiniz.

    Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package 32 ve 64 Bit sürümleri yükleyerek 0x000007b hatasından kurtulabilirsiniz.

    Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package 32 Bit (x86) indirmek için tıklayın.

    Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package 64 Bit (x64) indirmek için tıklayın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • selam ismail bey bir sorun içinden çıkamadım hiçbir sürücü bulunamadı yüklenecek bir yığın depolama sürücüsü böyle yazıyor candan 7 yıl önce
    • ne yapabilirim candan 7 yıl önce
    • @candan bence soruyu başka bir konu açarak ayrıca görsellerle destekle.Bildiğim bir şey varsa yardımcı olurum tabiki.Ayrıca bir çok uzman arkadaşımız da yardımcı olacaktır.Windows 10.1 RedStone güncellemesini yükleyeceğim birazdan ;) ismailsarp 7 yıl önce